O firmie

Gołębie to nasza pasja, dlatego łącząc naszą pasję z doświadczeniem postanowiliśmy stworzyć produkty, które sprostają wymogom nawet najbardziej wymagających hodowców. Firma GritPol produkuje najwyższej klasy mieszanki mineralne dla gołębi. W naszej ofercie posiadamy grity, kołacze i inne produkty.

DLACZEGO WYBRAĆ PRODUKTY FIRMY GRIT-POL?

  • STAWIAMY NA JAKOŚĆ A NIE NA ILOŚĆ – kupując i polecając nasze produkty masz pewność, że nie dodajemy do nich soli ani barwników. Niektórzy nieuczciwi producenci dodają jej duże ilości co wpływa na to, że gołębie chętnie jedzą duże ilości gritu. Często spożywają więcej gritu niż karmy. Niestety razem z nim spożywają duże ilości soli co ma tragiczny wpływa na ich organizm m.in. nerki. Dodatkowo po spożyciu soli gołębie „leją”.
    Gołąb powinien pobierać taką ilość gritu jaka jest mu faktycznie potrzebna, nie potrzebuje zachęty w postaci niezdrowych dodatków.
  • Do produkcji używamy WYŁĄCZNIE SKŁADNIKÓW NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI – współpracujemy jedynie z firmami polskimi i zagranicznymi, które dostarczają nam najwyższej jakości składniki.
  • Jesteśmy LEGALNIE DZIAŁAJĄCĄ FIRMĄ a nadzór nad naszą produkcją prowadzi Powiatowy Lekarz Weterynarii czego poświadczeniem jest nasz Weterynaryjny Numer Identyfikacyjny PL140600247p